Pracownik magazynu przypraw

  • Kategoria
    Inżynieria i produkcja
  • Rodzaj umowy
    Praca Stala
  • Lokalizacja
    Pszczyna

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik magazynu przypraw.

Miejsce pracy: Pszczyna ul. Korczaka 5

Zakres odpowiedzialności:

Twój zakres obowiązków

  • rozładunek towaru – transport towaru na terenie magazynu
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej (ewidencja ilościowa towaru)
  • sprawdzanie dokumentów dostaw i wysyłek
  • monitorowanie wchodzącego i wychodzącego towaru
  • dbanie o terminowy rozładunek
  • dbanie o właściwe składowanie i przechowywanie towarów w magazynie
  • dbałość o porządek w magazynie i na terenie przyległym

Profil kandydata:

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, preferowana branża zajmująca się przetwórstwem mięsnym
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dyspozycyjność do pracy w systemie III zmianowym

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Bezpłatne posiłki
  • Pakiet sportowy
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Paczki okolicznościowe
  • Przewóz pracowników z wybranych kierunków
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Ubezpieczenie na życie
  • Parking dla pracowników
  • Paczki świąteczne
  • Program rekomendacji pracowników

OFERTA DOTYCZY PRACY STAŁEJ