Pracownik magazynu surowca

  • Typ kontraktu
    Umowa o pracę KP
  • Kategoria
    Inżynieria i produkcja
  • Rodzaj umowy
    Praca Stala
  • Lokalizacja
    Pszczyna

Adecco jest światowym liderem branży doradztwa personalnego, usług i rozwiązań HR. Jest częścią The Adecco Group, obecnego w 60 krajach na całym świecie. Ma ponad 50 lat doświadczenia w branży rekrutacyjnej. W Polsce działa od 1994 roku. Od tego czasu zatrudniło setki tysięcy pracowników i otworzyło w naszym kraju ponad 45 biur. W bazie Adecco znajduje się ponad 350 tysięcy kandydatów. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta zajmującego się produkcją  szerokiego asortymentu przetworów mięsnych, poszukujemy kandydatów na stanowisko pracownika magazynu surowca.

Miejsce  pracy: Pszczyna

Zakres odpowiedzialności:

Zadania:

• rozładunek i załadunek surowca

• wystawianie dokumentów magazynowych

• dbanie o właściwe zatowarowanie magazynu

• wydawanie surowca do produkcji

Wymagania:

• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane,

• umiejętność obsługi komputera

• zaangażowanie w wykonywane obowiązki

• uprawnienia na wózki widłowe – mile widziane

• dyspozycyjność do pracy w systemie III zmianowym

Profil kandydata:

Oferujemy:

 • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

• pracę w systemie III zmianowym

• bezpłatne posiłki

• pakiet sportowy, system poleceń pracowniczych,

• ubezpieczenie grupowe

• paczki okolicznościowe

• dofinansowanie dowozu do pracy z wybranych kierunków

Nie czekaj! Aplikuj już dziś! Ta oferta jest dla CIEBIE!

OFERTA DOTYCZY PRACY STAŁEJ