Pracownik Obsługi Maszyn Produkcyjnych

  • Kategoria
    Inżynieria i produkcja
  • Rodzaj umowy
    Praca Tymczasowa
  • Lokalizacja
    Słomniki

Dla naszego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko Pomocnika Operatora Produkcji.

Miejsce pracy: Niedźwiedź k. Słomnik

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na stałe lub na czas wakacji
  • pracę na pełny etat, nawet od zaraz
  • wynagrodzenie dwuskładnikowe (podstawa z dodatkami + premia!)
  • bonus za polecenie kandydata do pracy
  • możliwość zdobycia doświadczenia, szkolenie swoich umiejętności pod opieką fachowców

Zakres odpowiedzialności:

Obowiązki

  • obsługa pieca do wyprażania orzechów
  • praca przy linii produkcyjnej
  • współpraca z Operatorem Produkcji

Profil kandydata:

Wymagania:

  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna (lub chęć wyrobienia)
  • chęć do pracy produkcyjnej w branży spożywczej
  • gotowość do pracy w systemie III zmianowym

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.