Pracownik produkcji- 3 zmiany. Wynagrodzenie do 4530 zł brutto/msc.

  • Kategoria
    Inżynieria i produkcja
  • Rodzaj umowy
    Praca Tymczasowa
  • Lokalizacja
    Jelcz-Laskowice

Adecco Poland Sp. z o.o. Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Obecnie dla Naszego Klienta- Lidera z branży motoryzacyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko pracownika produkcji. Nie musisz mieć doświadczenia, nauczymy Cię wszystkiego!

Działy: obróbka/montaż/kuźnia/odlewnia.

Oferujemy:

· zatrudnienie przez firmę Adecco na umowę o pracę tymczasową na czas określony

· wynagrodzenie do 4530 zł brutto (pensja zasadnicza + premie miesięczne)

· dofinansowanie do posiłków

· coroczna rewizja wynagrodzeń, dodatki okolicznościowe oraz świąteczne, premia roczna

· przyjazne środowisko pracy i przede wszystkim dobra atmosfera

· pakiet benefitów Adecco (karta sportowa, prywatna opieka medyczna dodatkowe ubezpieczenie na życie)

Zakres odpowiedzialności:

Zadania:

Pracownik produkcji;

· bieżąca obsługa produkcji

· montaż i obróbka podzespołów

Profil kandydata:

W naszej pracy sprawdzisz się jeśli:

· Jesteś gotowy(a) do pracy na 3 zmiany

· Zależy Ci na zatrudnieniu u solidnego pracodawcy

· Chcesz poznawać nowe technologie, uczyć się i rozwijać w naszej firmie

· Posiadasz wykształcenie minimum zawodowe

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.