Pracownik produkcji - 4350 zł brutto + premia

  • Kategoria
    Inżynieria i produkcja
  • Rodzaj umowy
    Praca Tymczasowa
  • Lokalizacja
    Gdańsk

Aktualnie dla naszego Klienta, poszukujemy kandydata do pracy na stanowisku Pracownika produkcji.

Zakres odpowiedzialności:

  • obsługa linii produkcyjnej (produkcja mat izolacyjnych),
  • nadzorowanie pracy urządzeń znajdujących się na linii produkcyjnej,
  • praca od poniedziałku do piątku w systemie 3 - zmianowym,
  • podstawowe zadania do wykonania na magazynie.

Oferujemy:

  • zatrudnienie za pośrednictwem Adecco na podstawie umowy o pracę tymczasową,
  • możliwość nawiązania długotrwałej współpracy i zatrudnienia bezpośrednio u Klienta,
  • stawkę podstawową 4350 zł brutto + do 20% premii,
  • możliwość skorzystania z benefitów pozapłacowych,

Profil kandydata:

  • wymagamy doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • mile widziane wykształcenie techniczne lub zawodowe,
  • mile widziane uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych,
  • obsługa wózków paletowych.