Pracownik produkcji - Doświadczenie nie jest wymagane!

  • Kategoria
    Inżynieria i produkcja
  • Rodzaj umowy
    Praca Tymczasowa
  • Lokalizacja
    Kolbuszowa

Opis klienta:

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę tymczasową, z możliwością stałego zatrudnienia w strukturach firmy,
  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z dodatkami (np. za nocną pracę, premię za osiągnięty tonaż, płatne nadgodziny),
  • Zapoznanie z halą produkcyjną przed podjęciem decyzji o zatrudnieniu,
  • Szkolenie wprowadzające.

Zakres odpowiedzialności:

Zadania:

  • Ręczne sortowanie surowców (głównie folia przemysłowa),
  • Zachowanie czystości i porządku na stanowisku pracy.

Profil kandydata:

Oczekujemy:

  • Chęci do podjęcia stabilnego zatrudnienia,
  • Odpowiedzialnego wykonywania powierzonych obowiązków,
  • Zaangażowania i pozytywnego podejścia,
  • Umiejętności pracy zarówno indywidualnej, jak i w zespole,
  • Dyspozycyjności do pracy w systemie 4-brygadowym.