Pracownik produkcji - Gliwice, NOWY ZAKŁAD!

  • Kategoria
    Inżynieria i produkcja
  • Rodzaj umowy
    Praca Tymczasowa
  • Lat doświadczenia
    Personel
  • Lokalizacja
    Gliwice

Client Description:

Obecnie dla naszego Klienta - nowej fabryki z branży inżynieryjno-technicznej w Gliwicach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Responsibilities:

Zadania:

  • wykonywanie powierzonych aktywności zgodnie z obowiązującymi standardami i instrukcjami,
  • realizacja powierzonych zadań z przestrzeganiem wymogów oczekiwanej jakości i czasu realizacji czynności,
  • rejestrowanie danych dotyczących wykonywanej pracy zgodnie z przekazywanymi informacjami.

Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio z Klientem,
  • możliwość podjęcia pracy OD ZARAZ,
  • 4-tygodniowe szkolenie w USA zorganizowane i opłacone przez pracodawcę (po przepracowanym miesiącu),
  • pracę w nowopowstałym, nowoczesnym zakładzie,
  • możliwość rozwoju i awansu na stanowiska liderskie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premię,
  • udział w projektach produkcyjnych wykorzystywanych w motoryzacji, medycynie, wojsku, a także przy produkcji samolotów czy smartfonów.

Candidate Profile:

Wymagania:

  • precyzja i szczegółowość wykonywania zadań,
  • gotowość do wykonywania pracy manualnej, stojącej,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym, również w porze nocnej,
  • odpowiedzialność i chęć do rozwoju na terenie nowopowstałej fabryki ,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na obszarach produkcyjnych.