Pracownik produkcji

  • Kategoria
    Inżynieria i produkcja
  • Rodzaj umowy
    Praca Tymczasowa

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dużo wolnych miejsc pracy – bezpośrednio u naszego Klienta! Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Operator Produkcji

Kogo szukamy?

  • Pracowników doświadczonych, ale też osób, które stawiają pierwsze kroki zawodowe
  • Osób sumiennych, otwartych, potrafiących pracować w zespole
  • Kandydatów dyspozycyjnych do pracy zmianowej

Zakres odpowiedzialności:

Jakie będą Twoje zadania?

  • Obsługa linii produkcyjnej – zapewnienie ciągłości produkcji, korygowanie ustawienia materiałów na taśmie
  • Obsługa pulpitów sterowniczych
  • Bieżąca kontrola jakości produktów
  • Zgłaszanie usterek i wad elementów
  • Wykańczanie produktów, uzupełnianie ubytków
  • Skracanie, docinanie wyrobu gotowego

Profil kandydata:

Wymagane doświadczenie i wykształcenie.

Co oferujemy?

  • Umowę o pracę bezpośrednio z zakładem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie – roczną oraz świąteczne, za polecenie
  • Regularne podwyżki
  • Szeroki pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna za 1 zł, ubezpieczenie grupowe, bony zakupowe, wczasy pod gruszą, dofinansowanie kolonii dla dzieci, spotkania integracyjne i pikniki,
  • Bezpłatny transport (kierunki: Kluczbork, Wołczyn, Pokój) lub dofinansowanie dojazdu własnego nawet do 250 zł miesięcznie!
  • Dofinansowanie kursów i szkoleń – w tym dających dodatkowe uprawnienia (UDT, SEP, itp.)