Pracownik produkcji / Operator produkcji - Praca przy produkcji elementów betonowych od zaraz

  • Kategoria
    Inżynieria i produkcja
  • Rodzaj umowy
    Praca Tymczasowa
  • Lokalizacja
    Łódź

Renomowany producent wysokiej jakości betonowych elementów i poszukujemy ambitnych i doświadczonych pracowników do naszego zespołu produkcji. Twoim głównym zadaniem będzie skręcanie foremek oraz kompletacja elementów betonowych w celu przygotowania ich do wysyłki.

Zakres odpowiedzialności:

Obowiązki:

  • Skręcanie foremek zgodnie z wymaganiami technicznymi
  • Kompletacja elementów betonowych i przygotowanie ich do wysyłki
  • Zachowanie wysokiego standardu jakości i dokładności podczas wykonywania zadań
  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

Profil kandydata:

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy produkcyjnej, preferowane w branży betonowej
  • Umiejętność skręcania foremek i kompletacji elementów betonowych
  • Dokładność i zdolność do pracy w tempie
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania
  • Umiejętność pracy w zespole

Warunki zatrudnienia:

  • Godziny pracy: 1 zmiana, 8-10 godzin dziennie
  • Wynagrodzenie: 22,80 zł/h brutto
  • Umowa: Umowa zlecenie
  • Premia frekwencyjna dostępna

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz możliwość zdobycia premii frekwencyjnej
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w branży betonowej