Pracownik serwisu maszyn

  • Kategoria
    Inżynieria i produkcja
  • Rodzaj umowy
    Praca Stala
  • Lokalizacja
    Ożarów Mazowiecki

Opis klienta:

Adecco Poland jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego klienta międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Technik serwisu maszyn

Zakres odpowiedzialności:

Twoje zadania:

  • Diagnostyka, przegląd i naprawa urządzeń do obsługi ładunków
  • instalacja nowych urządzeń

Profil kandydata:

Oczekiwania:

  • Zainteresowanie mechaniką lub elektryką.
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.
  • Mile widziane wykształcenie lub doświadczenie zawodowe w jednym z kierunków, takich jak: elektryk lub mechanik (lub zbliżonych)

Oferta:

·        praca w miejscowości Jawczyce k. Warszawy w systemie 1-zmianowym, wolne weekendy

·        zatrudnienie w pełnym wymiarze etatu w oparciu o umowę o pracę

·        możliwość rozwoju oraz zdobywania uprawnień

·        premie

·        dofinansowanie do dojazdów oraz posiłków

·        karta sportowa, pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe