Pracownik Serwisu / Tester Dekoderów - Oператор сервiсу – 3 400 zł brutto

  • Typ kontraktu
    Umowa zlecenie
  • Kategoria
    Inżynieria i produkcja
  • Rodzaj umowy
    Praca Tymczasowa
  • Lokalizacja
    Bydgoszcz

Opis klienta:

Co możemy Tobie zaoferować?

·        Długofalowe zatrudnienie w oparciu o pracę tymczasową

·        Pracę na trzy zmiany 6-14, 14-22, 22-6 od poniedziałku do piątku

·        Dofinansowanie do smacznych, domowych posiłków wydawanych na stołówce

·        Możliwość zdobycia doświadczenia w dziedzinie elektroniki

·        Dostęp do karty Multisport

·        Ubezpieczenie grupowe

Mamy dwie lokalizacje naszej firmy, to Ty wybierasz gdzie chciałbyś pracować 😊

Zakres odpowiedzialności:

Jakie będą Twoje zadania?

·        Testowanie urządzeń elektronicznych na platformie testującej

·        Ocena wizualna urządzenia

·        Rozkręcanie, skręcanie

·        Czyszczenie

·        Pakowanie gotowych urządzeń wraz z kompletacją potrzebnych akcesoriów (ładowarka, kable, instrukcje obsługi)

Profil kandydata:

Czego oczekujemy?

·        Podstawowej znajomości obsługi komputera

·        Umiejętności posługiwania się prostymi narzędziami (śrubokręt, szczypce, wkrętarka itp.)

·        Dobrego wzroku, cierpliwości oraz rozwiniętych zdolności manualnych

·        Motywacji i zaangażowania 😊