Pracownik Utrzymania Ruchu w serwisie urządzeń elektronicznych

  • Kategoria
    Inżynieria i produkcja
  • Rodzaj umowy
    Praca Tymczasowa
  • Lokalizacja
    Bydgoszcz

Opis klienta:

Oferujemy:

  • Szkolenia w zakresie wszystkich wymagań dotyczących powierzonych zadań
  • Dofinansowanie do posiłków w kantynie pracowniczej
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Wynagrodzenie zgodne z posiadanymi umiejętnościami

Zakres odpowiedzialności:

Zadania:

  • Sprawdzanie poprawności działania urządzeń używanych w procesach napraw
  • Naprawianie i przeglądy prewencyjne urządzeń i testerów
  • Bieżące naprawy stanowisk i okablowania wykorzystywanego w procesie testowania i naprawy urządzeń

Profil kandydata:

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
  • Znajomość rysunku technicznego oraz Excel
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Zdolność samodzielnego rozwiązania problemów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • uprawnienia SEP do 1kv (mile widziane)
  • znajomość budowy urządzeń elektronicznych oraz sieci elektrycznej