Praktyki w Dziale Marketingu!

  • Kategoria
    Marketing i komunikacja
  • Rodzaj umowy
    Praca Tymczasowa

Jeżeli lubisz marketing, interesuje Cię proces zarządzania marką, chcesz zobaczyć jak tworzy się wizerunek marki i uczestniczyć w realizacji codziennych zadań Działu Marketingu dołącz do zespołu u naszego klienta!

 Obecnie poszukujemy osoby na Praktyki Dziale Marketingu.

  • uczestniczenie w działaniach związanych z wdrażaniem strategii marketingowej,
  • wspieranie zespołu Brand Managerów w realizacji bieżących zadań oraz projektów marketingowych,
  • branie udziału w planowaniu i organizowaniu spotkań wewnętrznych,
  • a także wspieranie pracowników w zadaniach administracyjnych, rozliczaniu i monitoringu prowadzonych działań promocyjnych.

  • jesteś w trakcie studiów lub właśnie je kończysz i chciałbyś/łabyś zdobyć doświadczenie pracując pod okiem doświadczonych specjalistów,
  • Twoją mocną stroną jest otwartość, zaangażowanie i umiejętność organizacji pracy własnej,
  • wyróżnia Cię uporządkowanie, samodzielność i dokładność w działaniu,
  • lubisz szukać rozwiązań, analizować dane, a także masz ciekawe pomysły, którymi lubisz się dzielić,
  • niestraszne Ci są zadania administracyjne i rozliczeniowe,
  • Excel i Power Point to dla Ciebie pestka,
  • Komunikowanie się w języku angielskim nie sprawia Ci problemów

Oferujemy Ci:

  • Płatne, pełnowymiarowe praktyki w oparciu o umowę zlecenia (w okresie czerwiec-sierpień), podczas studenckich wakacji będziesz mógł/mogła zdobyć doświadczenie praktyczne w zakresie marketingu
  • Współpracę z doświadczonym specjalistami z zakresu marketingu
  • Pracę w firmie będącej liderem rynkowym w 3 kategoriach produktowych, w jednej z najdynamiczniej rosnących kategorii FMCG.