Programista automatyk

  • Kategoria
    Inżynieria i produkcja
  • Rodzaj umowy
    Praca Stala
  • Lokalizacja
    Płock

Dla naszego Klienta z branży produkcyjnej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Zakres odpowiedzialności:

Zadania:

·        Programowanie sterowników PLC

·        Parametryzowanie falowników, czujników, wysp zaworowych i elementów podobnych

·        Uczestnictwo w testach i rozruchach urządzeń - zarówno w siedzibie firmy, jak i klientów

·        Przygotowanie dokumentacji elektrycznej bądź wsadu dla projektanta

Profil kandydata:

·        Wykształcenie zawodowe, średnie lub wyższe

·        Min 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

·        Konfigurowanie sieci przemysłowej i znajomość przemysłowych protokołów komunikacyjnych

·        Znajomość zasad budowania obwodów bezpieczeństwa w automatyce

·        Gotowość do podjęcia serwisu zewnętrznego urządzenia

Oferujemy:

·        Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, bezpośrednio przez naszego klienta,

·        Konkurencyjne wynagrodzenie

·        Pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00

·        Pracę w firmie z branży zajmującej się produkcją maszyn automatycznych