Programista CNC

  • Kategoria
    Inżynieria i produkcja
  • Rodzaj umowy
    Praca Tymczasowa
  • Lokalizacja
    Kielce

Opis klienta:

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Zakres odpowiedzialności:

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad procesem obróbki
  • Współpraca z konstruktorem w trakcie procesu projektowania form
  • Przygotowanie strategii obróbki, dobór narzędzi,
  • Pisanie prostych programów bezpośrednio na obrabiarkach obrabiarki CNC

Profil kandydata:

Wymagania :

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
  • Min. 2 lata doświadczenia w programowaniu obrabiarek 3-4 osiowych (z poziomu operatorskiego) Sinumerik 840d, Heidenhain
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Praktyczne umiejętności programowania i obsługi maszyn CNC
  • Praktyczne projektowanie w AutoCad
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, samodzielność, skrupulatność, analityczne myślenie