Przedstawiciel handlowy- branża RTV/AGD

  • Kategoria
    Inżynieria i produkcja
  • Rodzaj umowy
    Praca Tymczasowa
  • Lokalizacja
    Katowice

Aktualnie dla naszego klienta, firmy z tradycjami rodzinnymi, powstałej w Niemczech w 1899 r., produkującej najwyższej klasy i innowacyjne artykuły gospodarstwa domowego, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Zakres odpowiedzialności:

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Regularne wizytowanie punktów sprzedaży branży AGD ( sieciowych i prywatnych ) na przydzielonym terenie
  • Budowanie relacji z klientami
  • Prowadzenie szkoleń produktowych dla doradców klienta
  • Monitorowanie rynku AGD
  • Dbanie o szerokość i jakość ekspozycji
  • Dystrybucja materiałów promocyjnych
  • Uczestniczenie w procesach zatowarowania placówek handlowych

Profil kandydata:

NASZE WYMAGANIA:

  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów, pozytywnego nastawienia i utrzymywania dobrych relacji z Klientem,
  • Samodzielności i nastawienia na realizację celu,
  • Realizowanie planów sprzedażowych
  • Znajomość technik sprzedaży i zdolność negocjacji
  • Umiejętność przygotowania profesjonalnej oferty dopasowanej do wymagań klienta
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego (mile widziane doświadczenie w branży AGD)
  • Wykształcenie wyższe i czynne prawo jazdy kat. B, dyspozycyjność i otwartość na pracę w terenie, wyjazdy służbowe

TO OFERUJEMY:

  • Pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ,
  • Wszystkie potrzebne narzędzia pracy - w tym samochód służbowy, tablet, telefon,
  • Atrakcyjny i jasny system premiowania,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, ustalane indywidualnie w zależności od doświadczenia kandydata,
  • Pakiet benefitów, a wśród nich m.in. prywatna opieka medyczna Luxmed,
  • udział w programach motywacyjnych oraz udział w spotkaniach integracyjnych.

oferta pracy stałej