Przedstawiciel handlowy

  • Kategoria
    Opieka zdrowotna i terapia
  • Rodzaj umowy
    Praca Tymczasowa
  • Lokalizacja
    Poznań

Naszym klientem jest wiodąca międzynarodowa firma zajmującą się produkcją i dystrybucją perfum (inspirowanych zapachów)

Zakres odpowiedzialności:

Zadania:

  • Odwiedzanie punktów sprzedaży, do których wcześniej został wysłany materiał reklamowy – bezpłatny ekspozytor.
  • Realizowanie kolejnych wizyt u tych klientów w celu pozyskiwania zamówień i wzmocnienia relacji z klientami.
  • Identyfikacja i aktywne pozyskiwanie nowych klientów mające na celu rozwój firmy

Profil kandydata:

Oczekiwania:

  • Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacji handlowych.
  • Proaktywna, entuzjastyczna i zorientowana na wyniki postawa.
  • Prezencja i ubiór stosowny do stanowiska.
  • Gotowość do odbywania wizyt pieszo oraz dyspozycyjność do przemieszczania się i podróży na terenie wybranego miasta

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zawieraną z Adecco z możliwością przejścia bezpośrednio pod firmę klienta.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: stałe miesięczne wynagrodzenie: 5700 zł brutto.
  • Stała premia miesięczna przez pierwszy rok: 3600 zł brutto.
  • Ciągłe szkolenia oraz narzędzia do pracy.
  • Praca w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku.

oferta pracy stałej