Recepcjonista / Recepcjonistka

  • Kategoria
    Administracja biurowa i wsparcie biznesu
  • Rodzaj umowy
    Praca Stala
  • Lokalizacja
    Warszawa

Aktualnie dla naszego klienta firmy farmaceutycznej poszukujemy kandydatów oraz kandydatki na stanowisko Recepcjonisty / Recepcjonistki

Zakres odpowiedzialności:

Obowiązki:

  • Obsłudze recepcji oraz dbaniu o pozytywny wizerunek firmy;
  • Rejestracji i obiegu dokumentów w dedykowanym systemie;
  • Koordynowaniu obiegu korespondencji;
  • Współpracy z dostawcami usług biurowych, administracyjnych, realizacji zamówień na artykuły biurowe i spożywcze;
  • Bieżącej współpracy z Menedżerem ds.Administracji oraz pozostałymi działami firmy;
  • Rezerwacji sal konferencyjnych i miejsc parkingowych;
  • Współpracy przy projektach i eventach firmowych;
  • Dbałości o wizerunek biura oraz estetykę ogólnodostępnych pomieszczeń biurowych.

Profil kandydata:

Wymagania:

  • Znajomości języka angielskiego (poziom B1/B2);
  • Doświadczenia w obsłudze klienta wewnętrznego i zewnętrznego (pożądane na podobnym stanowisku);
  • Bardzo dobrej komunikacji;
  • Wysokiej kultury osobistej i proaktywnej postawy;
  • Bardzo dobrej organizacji pracy, odpowiedzialności i zaangażowania;
  • Umiejętności budowania pozytywnych relacji i optymistycznego nastawienia do pracy;
  • Dobrej znajomości pakietu  MS Office;
  • Mile widziane doświadczenie w firmie farmaceutycznej.

Oferujemy:

  • Stabilne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Pakiet benefitów
  • Możliwość rozwoju w stale rozwijającej się firmie