Recepcjonista/Recepcjonistka Kraków

  • Kategoria
    Administracja biurowa i wsparcie biznesu
  • Rodzaj umowy
    Praca Tymczasowa

Dla naszego Klienta, światowego lidera w zakresie zrównoważonych innowacji., poszukujemy na stanowisko: Recepcjonisty/Recepcjonistki.

Zakres odpowiedzialności:

Zakres obowiązków:

  • bieżące prowadzenie recepcji: witanie gości, obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy,
  • obsługa centrali telefonicznej i poczty elektronicznej, łączenie rozmów,
  • ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • współpraca z kurierami,
  • zapewnienie właściwego obiegu dokumentów w biurze,
  • bieżące monitorowanie i uzupełnianie zapasów artykułów spożywczych i biurowych,
  • dbanie o serwis urządzeń biurowych: drukarki, kserokopiarki, ekspresy itp.,
  • współpraca z zarządcami budynku i serwisem technicznym,
  • dbanie o wizerunek firmy: estetykę stanowiska recepcji, sal konferencyjnych, przestrzeni wspólnych,
  • pełnienie funkcji asystenckich dla zarządu firmy, m.in. prowadzenie kalendarza spotkań,
  • organizacja i obsługa spotkań i konferencji,
  • w przychodniach, salonach kosmetycznych, samochodowych, klubach fitness itp. – również obsługa kasy i dokumentów kasowych.

Profil kandydata:

Nasze oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • dobra organizacja czasu pracy,
  • komunikatywność,
  • chęć do nauki nowych rzeczy,
  • mile widziana znajomość : j. francuskiego i/lub niemieckiego.

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową na okres 6 miesięcy z możliwością przedłużenia,
  • międzynarodowe środowisko pracy,
  • prywatna opieka medyczna,
  • karta multisport.