Regionalny Specjalista ds. Techniczno - Handlowych z j.angielskim (K/M)

  • Typ kontraktu
    Umowa o pracę KP
  • Kategoria
    Sprzedaż
  • Rodzaj umowy
    Praca Stala
  • Lokalizacja
    Bielsko Biała

Naszym klientem jest firma produkcyjna o profilu przemysłowym technicznym realizująca projekty w różnych częściach świata.

Aktualnie poszukuje Kandydata/Kandydatki na stanowisko Regionalny Specjalista ds. Techniczno - Handlowych z j.angielskim (K/M).

Aplikujesz do firmy promującej zdrowy, aktywny tryb życia, dbającej o integracje pracowników i ich rodzin.

Będziesz  pracować  w przyjaznej atmosferze opartej na wzajemnym szacunku, szczerości, uczciwości i zaufaniu na długie lata w zgranym zespole ludzi, pełnych optymizmu, pasji i zaangażowania.

Będziesz  pracować w firmie, która dba o równowagę między życiem zawodowym a prywatnym, dla której pasje pracowników są istotne.

Zakres odpowiedzialności:

Twoje zadania:

  • Odpowiedzialność za wyznaczony rejon: opolskie, śląskie, małopolskie.
  • Nawiązywanie nowych oraz utrzymywanie dotychczasowych kontaktów z klientami.
  • Współpraca przy sporządzaniu projektów indywidualnych ofert, prowadzenie rozmów sprzedażowych.
  • Profesjonalne doradztwo techniczno – handlowe u klienta w ramach prezentowanych koncepcji, produktów, rozwiązań systemowych. Udzielanie wsparcia i podejmowanie działań na rzecz optymalizacji procesów u klientów.
  • Planowanie sprzedaży na podległym terenie oraz współpraca przy tworzeniu strategii sprzedaży.
  • Analiza rynku.
  • Współpraca przy organizacji targów oraz szkoleń dla klientów.
  • Reprezentowanie firmy na zewnątrz podczas różnych wydarzeń branżowych.
  • Tworzenie planów/ strategii działania na podległym terenie.
  • Raportowanie zrealizowanych aktywności.

Profil kandydata:

Dołącz do nas jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży, w profesjonalnym doradztwie techniczno - handlowym na podobnym stanowisku.
  • Posiadasz doświadczenie w rozwoju sprzedaży na podległym terenie.
  • Posiadasz doświadczenie w szeroko pojętej branży przemysłowej/ technicznej.
  • Znasz język angielski na poziomie min. B2.
  • Posiadasz znajomość CRM, Excel, Outlook.
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B
  • Potrafisz budować i podtrzymywać długotrwałe relacje.
  • Cechuje Cię samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań, kreatywność, inicjatywa w działaniu, umiejętność współpracy.
  • Jesteś skuteczna/y w prowadzeniu rozmów handlowych i negocjacjach
  • Konsekwentnie realizujesz wyznaczone cele.
  • Łatwo nawiązujesz kontakty.
  • Jesteś komunikatywna/y, rzetelna/y, dokładna/y.
  • Jesteś zdeterminowana/y i posiadasz wysoki poziom motywacji w dążeniu do realizacji celów.

  • Znajomość branży metalowej, będzie dodatkowym atutem.
  • Znajomość włoskiego lub niemieckiego, będzie dodatkowym atutem.

Pracodawca oferuje:

  • Elastyczne czas pracy. Praca hybrydowa. Home office połączony z pracą w biurze i delegacjami.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa plus premia.
  • Pakiet benefitów do wyboru.
  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy, również do użytku prywatnego.
  • Profesjonalne wdrożenie dostosowane do Twoich potrzeb.
  • Firma dba o rozwój i podnoszenie kompetencji pracowników. Organizuje szkolenia.
  • Elastyczne podejście ze strony firmy. To miejsce gdzie możesz wykazać się samodzielnością i kreatywnością. Ty decydujesz o sposobie w jakim będziesz pracować.
  • Firma liczy się z Twoją opinią, masz możliwość wdrażania własnych pomysłów, wypowiedzenia się.
  • Możliwość współpracy z największymi światowymi koncernami w branży przemysłowej technicznej.
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie stawiającej na innowacje, nowoczesne technologie
  • Pracę w zgranym zespole, gdzie doceniany jest wkład pracy każdego członka zespołu – ważna jest współpraca, wsparcie, budowanie relacji, przyjazna atmosfera
  • Firma organizuje imprezy integracyjne.
  • Otrzymujesz pełne wsparcie w trakcie wdrożenia, jak i później.
  • Stabilne i długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Oferta dotyczy pracy stałej. Zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego Klienta.