Sales Support Associate with German

  • Kategoria
    Inżynieria i produkcja
  • Rodzaj umowy
    Praca Stala
  • Lat doświadczenia
    Personel
  • Lokalizacja
    Katowice

Aktualnie dla naszego klienta z branży górniczej, stalowej i budowlanej poszukujemy chętne osoby do pracy na stanowisku:

Zakres odpowiedzialności:

Oferujemy:

  • Zatrudnienie bezpośrednio u naszego klienta,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku u klienta z ugruntowaną pozycją na rynku,
  • Pracę w godzinach 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku.
  • Możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia oraz karty sportowej

Profil kandydata:

Zadania:

  • Kontakt z klientami / sprzedaż na pierwszej linii,
  • Kontakt z klientami zagranicznymi - obsługa połączeń przychodzących, e-maile, prośby o czat w celu zbierania próśb, zapytań oraz rozwiązywanie ich,
  • Praca z systemem ERP firmy oraz z pozostałymi zintegrowanymi systemami,
  • Przekazywanie 2 linii spraw, które są niejednoznaczne,
  • Szybkie odpowiedzi w pierwszym kontakcie na zapytania lub prośby,
  • Ofertowanie, tworzenie wycen i przekazywanie informacji o dostępności zapasów dla produktów standardowych,
  • Obsługa czynności związanych z wprowadzeniem zamówień,
  • Obsługa zapytań o zamówienia, zmiana lub naprawa błędów, anulowanie zamówień, obsługa błędów EBP,
  • Wykonywanie bezpiecznych czynności rozliczeniowych, zarządzanie notami debetowymi i kredytowymi, fakturowanie i zapytania dotyczące wystawiania faktur,
  • Zapewnienie wsparcia klientom w obsłudze sklepu internetowego,

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego - minimum B2,
  • Zaawansowana znajomość języka niemieckiego C1/C2
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu Microsoft Office 365,
  • Umiejętność obsługi systemu SAP - mile widziana

Oferta dotyczy pracy stałej.