Ślusarz

  • Rodzaj umowy
    Praca Tymczasowa
  • Poziom doświadczenia
    Personel
  • Lokalizacja
    Chorzów

Opis klienta:

Firma produkująca formy dla przemysłu motoryzacyjnego.

Zakres odpowiedzialności:

Zakres zadań:

  • Prace ślusarskie przy formach - montaż, naprawa, konserwacja form,
  • Praca na maszynach: tokarka, wiertarka,
  • Kontrola jakości wykonywanych elementów,
  • Praca z rysunkiem technicznym.

Profil kandydata:

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe (techniczne)
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość narzędzi pomiarowych oraz umiejętność wykonywania pomiarów
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami ślusarskimi
  • Doświadczenie na takim samym stanowisku

Oferujemy:

  • Umowę o pracę za pośrednictwem Adecco z możliwością przejścia pod firmę
  • Pracę od poniedziałku do piątku na 3 zmiany,
  • Karnet sportowy w atrakcyjnej cenie
  • Program lojalnościowy Adecco+ CLUB: program zniżek u wybranych partnerów
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenie grupowego na życie oraz skorzystania w prywatnej opieki medycznej
  • Możliwość rozwoju oraz zdobycia doświadczenia
  • Premia miesięczna uznaniowa, premia absencyjna