Ślusarz narzędziowy formy wtryskowe

  • Kategoria
    Inżynieria i produkcja
  • Rodzaj umowy
    Praca Stala
  • Lokalizacja
    Tychy

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna o profilu przemysłowym technicznym.

W związku z rozwojem działu poszukuje 2 Kandydatów/ Kandydatek na stanowisko:

Zakres odpowiedzialności:

Twoje zadania:

Dział: Formy wtryskowe

  • Przeglądy, naprawa, konserwacja, czyszczenie, regeneracja.
  • Składanie form.
  • Wprowadzanie usprawnień oraz modyfikacji.
  • Diagnozowanie i usuwanie awarii.
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na dział narzędziowy.
  • Wypełnianie dokumentacji.

Profil kandydata:

DOŁĄCZ DO NAS JEŚLI:

  • Posiadasz doświadczenie w pracy na stanowisku Ślusarza ( 1-2 lata)
  • Posiadasz doświadczenie z formami wtryskowymi (1-2 lata)
  • Znasz budowę form wtryskowych i / lub wykrojników i / lub tłoczników.
  • Znasz rysunek techniczny.
  • Znasz urządzenia pomiarowe.
  • Nie lubisz monotonii. Preferujesz realizacje zróżnicowanych zadań i projektów.
  • Interesujesz się zagadnieniami technicznymi i chcesz pogłębiać swoją wiedzę w tych obszarach.

Pracodawca oferuje:

  • Oferta dotyczy pracy stałej. Zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego Klienta.
  • Atrakcyjne warunki finansowe: wynagrodzenie zasadnicze plus premie.
  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, nauka języków obcych, ubezpieczenie oraz inne.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą.
  • Firma jest nastawiona na rozwój pracowników. Realizacja projektów międzynarodowych.
  • Praca na 1 zmianę, w sytuacji potrzeby występują 2 zmiany.
  • Profesjonalne wdrożenie do pracy i kompleksowe przeszkolenie.
  • Współpracę z doświadczoną kadrą.
  • Otrzymujesz pełne wsparcie w trakcie wdrożenia, jak i później.
  • Współpracę w międzynarodowej firmie przy realizacji prestiżowych projektów.
  • Brak monotonii - zróżnicowane projekty.
  • Możliwość nawiązania długofalowej współpracy. Pracę na długie lata w zgranym zespole ludzi, pełnych optymizmu, pasji i zaangażowania.