Spawacz- ślusarz

  • Typ kontraktu
    Umowa o pracę KP
  • Rodzaj umowy
    Praca Stala
  • Lokalizacja
    Tychy

Opis klienta:

Adecco Poland jest agencją zatrudnienia nr 364.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: SPAWACZ- ŚLUSARZ.

Zakres odpowiedzialności:

Zakres obowiązków:

·        Montaż i spawanie elementów według dostarczonej dokumentacji technicznej.

·        Obsługa urządzeń spawalniczych (spawarki ; manipulator spawalniczy ; pozycjoner spawalniczy).

·        Wykonywanie prac z użyciem palnika gazowego.

·        Żłobienie elementów spawanych elektrodą węglową.

·        Obsługa suwnicy ; żurawi ; podnośników ; manipulatorów i urządzeń transportu bliskiego.

Oferujemy:

·        Umowa o pracę w międzynarodowej, rozwijającej się firmie.

·        Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia.

·        Nagrody roczne.

·        Nagrody jubileuszowe.

·        Podwyżki roczne.

·        System poleceń pracowniczych - nagrody pieniężne za rekrutacje.

·        Szeroki pakiet szkoleń.

·        Karta Multisport.

·        Prywatna opieka medyczna.

·        Ubezpieczenie grupowe w atrakcyjnych cenach.

·        ZFŚS (wczasy pod gruszą, świadczenia świąteczne).

·        Indywidualne lekcje j. angielskiego.

·        Owocowe wtorki.

OFERTA DOTYCZY PRACY STAŁEJ

Profil kandydata:

Wymagania:

·        Ważne uprawnienia spawalnicze MIG/MAG 135.

·        Znajomość czytania rysunku technicznego.

·        Doświadczenie w spawaniu grubych blach pow. 40mm.

·        Umiejętność kładzenia spoin pachwinowych poziomych i pionowych drutami z rdzeniem proszkowym.

·        Umiejętność napawania i żłobienia.

·        Doświadczenie na stanowisku min. 3 lata.

·        Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

·        Umiejętność pracy w zespole.

·        Mile widziane uprawnienia do obsługi żurawia, wózka widłowego, suwnic z poziomu roboczego.

·        Mile widziane uprawnienia do cięcia tlenowego.