Specjalista ds. Ekspansji Franczyzy

  • Kategoria
    Gastronomia, turystyka i hotelarstwo
  • Rodzaj umowy
    Praca Stala
  • Lokalizacja
    Kraków

Dla naszego Klienta, sieci hurtowni i sklepów delikatesowych, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. ekspansji franczyzy.

Zakres odpowiedzialności:

Zadania:

·        Pozyskiwanie nowych franczyzobiorców na podległym terenie,

·        dbanie o jakość punktów franczyzowych sieci,

·        aktywna praca z innymi działami i pracownikami w ramach struktury,

·        badanie potrzeb Klientów,

·        analiza potencjału zakupowego i rozwojowego,

·        monitoring rynku lokalnego w poszukiwaniu nowych trendów,

·        analiza działań konkurencji,

·        raportowanie wyników pracy oraz informacji rynkowych,

·        budowanie trwałych relacji z Klientami,

·        kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Profil kandydata:

Wymagania:

  • Doświadczenie min. 2 lata na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie min. średnie, preferowane ekonomiczne,
  • znajomość lokalnego rynku sklepów detalicznych,
  • komunikatywność,
  • dążenie do realizacji celów,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B.
  • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę bezpośrednio z Klientem,
  • premię miesięczną,
  • narzędzia pracy: telefon, samochód i tablet służbowy,
  • możliwości rozwoju w dużej organizacji,
  • pakiet benefitów pracowniczych.