Specjalista ds. jakości dostawców

  • Kategoria
    Inżynieria i produkcja
  • Rodzaj umowy
    Praca Stala
  • Lokalizacja
    Opole

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna o profilu przemysłowym technicznym.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje do zespołu osoby na nowe stanowisko:

Specjalista ds. jakości dostawców

Zakres odpowiedzialności:

Twoje zadania:

  • Zarządzanie bazą dostawców.
  • Ścisła współpraca z dostawcami w celu zapewnienia wymaganych standardów jakości.
  • Tworzenie planu nadzoru, kontroli.
  • Nadzór i egzekwowanie u dostawców stosowania odpowiedniej metodologii.
  • Zarządzanie procesem reklamacji.
  • Nadzór nad procesem działań korygujących.
  • Opracowywanie stosownej dokumentacji, np. PPAP, FMEA, SPC, MSA, PDCA.

Profil kandydata:

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU JEŚLI:

  • Posiadasz doświadczenie zawodowe w dziale jakości na podobnym stanowisku.
  • Znasz język angielski na poziomie B2.
  • Posiadasz praktyczną wiedzę dotyczącą narzędzi jakościowych.
  • Jesteś bardzo dobrze zorganizowana/y.
  • Cechuje Cię umiejętność wyznaczania priorytetów.
  • Cenisz sobie stabilną pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku.

Oferujemy:

  • Pracę w zgranym zespole, gdzie doceniany jest wkład pracy każdego członka zespołu – ważna jest współpraca, wsparcie, budowanie relacji, przyjazna atmosfera. Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie stawiającej na innowacje, nowoczesne technologie.
  • Współpracę z doświadczoną kadrą specjalistów.
  • Współpracę w międzynarodowej firmie przy realizacji nowych prestiżowych projektów.
  • Dostęp do szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych.
  • Przyjazne środowisko pracy.
  • Jasno sprecyzowaną ścieżkę kariery.
  • Pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej o profilu przemysłowym technicznym.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą.
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinasowanie do posiłków oraz inne.
  • Oferta dotyczy pracy stałej. Zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego Klienta.