Specjalista ds. podróży

  • Kategoria
    Zasoby ludzkie
  • Rodzaj umowy
    Praca Tymczasowa
  • Lokalizacja
    Warszawa

Dla naszego Klienta - Europejskiej Agencji Zarządzania Współpracą Operacyjną na Zewnętrznych Granicach Unii Europejskiej

Zakres odpowiedzialności:

Zadania:

  • Kodowanie danych w systemach i bazach danych Agencji;
  • Obsługa procesu zwrotu kosztów dla funkcjonariuszy SC w systemach korporacyjnych;
  • Sprawdzanie poprawności przekazywanej dokumentacji (faktury, rachunki itp.);
  • Zapewnienie wsparcia administracyjnego dla stałych korpusów poprzez wykorzystanie platform wewnętrznych (outlook lub/i system ticketowy);
  • przygotowywanie sprawozdań;
  • Pomoc w realizacji odpowiednich kontaktów ramowych;
  • Udział w tworzeniu dokumentów wewnętrznych i instytucjonalnych we współpracy z innymi podmiotami;
  • Pomoc w innych zadaniach administracyjnych.

Profil kandydata:

Wymagania:

  • Wcześniejsze doświadczenie zawodowe w jednej z następujących dziedzin: usługi hotelarskie, banki, księgowość;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min.B2 - praca tylko w tym języku;
  • Doświadczenie zawodowe w bezpośrednim kontakcie z klientami;
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie zarządzania reklamacjami;
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office oraz narzędzi pakietu Google.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane w Euro,
  • Pracę na pełen etat w centrum Warszawy
  • Prywatną opiekę medyczną oraz możliwość skorzystania z innych benefitów
  • Umowę o pracę tymczasową za pośrednictwem Adecco Poland