Specjalista ds. projektów budowlanych

  • Kategoria
    Zasoby ludzkie
  • Rodzaj umowy
    Praca Tymczasowa
  • Lokalizacja
    Warszawa

Dla naszego klienta Europejskiej Agencji Straży Granicznej i Przybrzeżnej poszukujemy:

Zakres odpowiedzialności:

Zadania:

  • Wsparcie w codziennym zarządzaniu projektem dotyczącym nowej siedziby agencji
  • Utrzymywanie kontaktów z zainteresowanymi stronami projektu (wewnętrznymi i zewnętrznymi)
  • Prowadzenie dokumentacji projektu
  • wsparcie w postępowaniach o udzielenie zamówienia i w negocjacjach
  • Udział w tworzeniu dokumentów wewnętrznych i instytucjonalnych we współpracy z innymi podmiotami;
  • Pomoc w innych zadaniach administracyjnych.

Profil kandydata:

Wymagania:

  • Co najmniej pięcioletnie odpowiednie doświadczenie w zarządzaniu projektami, w szczególności na etapie wdrażania i monitorowania;
  • Znajomość administracji zarządzania budową
  • znajomość procedur budżetowych i procedur udzielania zamówień publicznych UE oraz wytycznych finansowych

Mile widziane:

  • Doświadczenie w nadzorowaniu dużych projektów biurowych.
  • Znajomość oprogramowania do komputerowego wspomagania projektowania.
  • Znajomość polskich i/lub europejskich norm budowlanych.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane w Euro,
  • Pracę na pełen etat w centrum Warszawy
  • Prywatną opiekę medyczną oraz możliwość skorzystania z innych benefitów
  • Umowę o pracę tymczasową za pośrednictwem Adecco Poland