Specjalista ds. przetargów

  • Kategoria
    Inżynieria i produkcja
  • Rodzaj umowy
    Praca Stala
  • Lokalizacja
    Kielce

Opis klienta:

Nasz klient oferuje:

  • stałe, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • pracę stacjonarną w biurze w Kielcach od poniedziałku do piątku w godz. 7-15
  • dobre warunki pracy oraz miłą atmosferę

Zakres odpowiedzialności:

Zakres obowiązków:

  • wsparcie obsługi postępowań przetargowych
  • wyszukiwanie informacji o przetargach
  • przygotowywanie niezbędnej dokumentacji
  • udział w sporządzaniu wycen i weryfikacja dostępności towarów

Profil kandydata:

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe
  • znajomość PZP
  • mile widziana znajomość j. angielskiego
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność i elastyczność w działaniu