Specjalista ds. Przygotowania Produkcji

  • Typ kontraktu
    Umowa o pracę KP
  • Kategoria
    Inżynieria i produkcja
  • Rodzaj umowy
    Praca Stala
  • Lokalizacja
    Nowogrodziec

Opis klienta:

Zakres obowiązków:

Zarządzanie projektami w tym:

  • Monitorowanie postępu prac i reagowanie na wszelkie odchylenia od zaplanowanych kosztów i ram czasowych.
  • Współpraca z działem jakości w przypadku reklamacji i inicjowanie działań korygujących.
  • Organizacja niezbędnych szkoleń dla pracowników produkcyjnych przy wprowadzaniu nowych produktów.
  • Raportowanie statusu projektu do klienta i kierownic-twa Rena.
  • Analiza rentowności produkowanych wyrobów we współpracy z działem controllingu.

  • Utrzymywanie relacji z klientem i jego strukturami decyzyjnymi.
  • Tworzenie planów krótko- i długoterminowych we współpracy z klientem – monitorowanie harmonogramu działania i harmonogramu czasowego.
  • Samodzielne działania w zakresie pozyskiwania nowych projektów.
  • Podejmowanie inicjatyw jako dostawca rozwiązań dla specyficznych wymagań klienta, np. poprzez nowe technologie, usprawnianie bieżących procesów, eliminację marnotrawstwa itp.
  • Koordynowanie działań w celu ustalenia z klientem standardów komunikacyjnych, produkcyjnych i jakościowych.
  • Przygotowywanie dokumentów do rozmów/negocjacji z klientem, np. w sprawie zmian cen/taryf itp.
  • Przetwarzanie zapytań klientów poprzez przygotowywanie lub kalkulowanie ofert zgodnie z procesem ofertowania.
  • Doprecyzowanie wymagań technicznych w fazie ofertowej/projektowej.
  • Przekazanie oferty klientowi i wsparcie działu sprzedaży w prowadzeniu negocjacji dotyczących ceny ofertowej  i terminu realizacji.
  • Monitorowanie fazy ofertowej w celu pozyskania zleceń.
  • Składanie zamówień na narzędzia i urządzenia do realizacji zamówienia.
  • Sprawdzanie i monitorowanie poprawności danych w używanych aplikacjach (abas ERP, Excel itp.).
  • Przygotowanie niezbędnych dokumentów produkcyjnych i terminowe przekazywanie ich do realizacji uwzględniając dostępne zasoby.
  • Monitorowanie procesu produkcyjnego pod kątem  dotrzymywania terminów i kosztów oraz spełniania  wymogów jakościowych.

Dla naszego międzynarodowego klienta specjalizującego się w mechanicznej obróbce tworzyw sztucznych, a także w montażu podzespołów, obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Oferujemy:

  • Pracę pełna wyzwań w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, premię oraz dobre warunki pracy;
  • Dofinansowanie dojazdów,
  • Ubezpieczenie grupowe, opiekę medyczną, Kartę Multisport,
  • Praca zespołowa w dobrej atmosferze;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji;
  • Możliwość pracy hybrydowej 1-2 dni w tygodniu.

Profil kandydata:

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie techniczne
  • doświadczenie zawodowe w dziale produkcji
  • znajomość zagadnień i procedur związanych z planowaniem produkcji
  • umiejętność organizowania i planowania produkcji
  • umiejętności związane z eksploatacją urządzeń i linii technologicznych
  • umiejętności komunikacyjne
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość metod i technik produkcji
  • znajomość zasad BHP
  • znajomość zasad zarządzania jakością
  • dokładność / precyzja
  • odpowiedzialność