Specjalista ds. Rekrutacji

  • Kategoria
    Zasoby ludzkie
  • Rodzaj umowy
    Praca Stala
  • Lokalizacja
    Bydgoszcz

Opis klienta:

Co możesz zyskać?

  • Cenne doświadczenie i możliwość rozwoju w największej na świecie firmie rekrutacyjnej;
  • Pracę stacjonarną w miłej i kameralnej atmosferze;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Wsparcie merytoryczne, pakiet szkoleń oraz stanowisko wyposażone w narzędzia pracy;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Pakiet medyczny Luxmed;
  • Kartę sportową Multisport;
  • System kafeteryjny i pakiet dodatkowych benefitów.

Zakres odpowiedzialności:

Jakie będą Twoje zadania:

  • Aktywne wyszukiwanie i dobór kandydatów zgodnie z profilem stanowiska z wykorzystywaniem baz danych i nowoczesnych metod pozyskania kandydata;
  • Przeprowadzanie wywiadów na stanowiska podstawowego i średniego szczebla;
  • Nadzór nad procesem zatrudnienia i prawidłowym obiegiem dokumentów;
  • Koordynowanie nowych pracowników, wsparcie w pierwszych dniach pracy;
  • Koordynowanie spraw administracyjnych i utrzymywanie bieżącego kontaktu z pracownikami;
  • Budowanie długofalowej relacji z naszym klientem;
  • Raportowanie.

Profil kandydata:

Czego oczekujemy:

  • Min. 6 miesięcy doświadczenia w obszarze rekrutacji;
  • Ogólnej znajomości przepisów prawa pracy i zagadnień z zakresu kadr;
  • Zainteresowania zagadnieniami z dziedziny HR;
  • Umiejętności obsługi programów MS Excel, MS Word, MS PowerPoint;
  • Umiejętności podejmowania decyzji i przejmowania odpowiedzialności za prowadzenie powierzonych zadań.