specjalista ds. serwisu maszyn do recyklingu

Nowy
  • Rodzaj umowy
    Praca Stala
  • Lokalizacja
    Warszawa

Client Description:

Dla naszego klienta, firmy zajmującej się doradztwem i sprzedażą urządzeń do procesów recyklingu oraz jedynym przedstawicielem niemieckich producentów na terenie Polski, poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. serwisu maszyn do recyklingu.

Responsibilities:

Wymagania pracodawcy

  • Znajomość mechaniki, automatyki, elektrotechniki.
  • Uprawnienia elektryczne oraz spawalnicze.
  • Uprawnienia na wózki widłowe/zwyżki (do prac na wysokościach) mile widziane.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Czynne prawo jazdy kat. "B"
  • Gotowość do częstych podróży służbowych (praca w terenie).
  • Dobra organizacja czasu pracy.

Candidate Profile:

Twój zakres obowiązków

  • Szkolenia z obsługi rozdrabniaczy, brykieciarek, przesiewaczy, separatorów powietrznych, przenośników.
  • Instalacje nowych maszyn.
  • Regulacja maszyn w celu optymalnej pracy na materiale klienta, diagnostyka mechaniczna, elektryczna.
  • Naprawy eksploatacyjne.
  • Przeglądy.
  • Remonty maszyn.