Specjalista ds. środków trwałych

  • Typ kontraktu
    Umowa o pracę KP
  • Kategoria
    Finanse i księgowość
  • Rodzaj umowy
    Praca Stala
  • Lokalizacja
    Zabrze

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna o profilu przemysłowym technicznym.

W związku z reorganizacją poszukuje Kandydata/Kandydatki na nowe stanowisko

do działu Środków Trwałych.

Stanowisko, które obejmiesz to Specjalista ds. środków trwałych (K/M).

Jeśli jesteś sfrustrowana/y pracą w dziale Finansowo/ Księgowym gdzie zadania obarczone są sztywnymi terminami to nasz klient ma dla Ciebie rozwiązanie. Zaprasza do współpracy w dziale gdzie nie ma sztywnych procedur i zamknięć miesiąca.

Samodzielnie wypracowujesz sobie metody pracy. Liczy się wynik. Sposób pracy wybierasz Ty. Liczy się otwartość i nieszablonowe podejście.

To miejsce gdzie możesz wykazać się samodzielnością i kreatywnością. Ty decydujesz o terminie i sposobie w jakim będziesz pracować. Aplikuj jeśli terminy takie jak budżet/ faktura/ wniosek zakupowy / formularz kapitalizacyjny nie są Ci obce. Poszukiwana jest osoba która, bardzo dobrze czuje się w obszarze analizy danych.

Zakres odpowiedzialności:

Twoje zadania:

  • Nasz klient utworzył nowe stanowisko:
  • Będziesz pełnić rolę Lokalnego Specjalisty ds. środków trwałych.
  • Będziesz współpracować z różnymi działami firmy (np. Finansowym/Księgowym /Technicznym/ IT itd.) celem pozyskania niezębnych informacji. Będziesz odpowiadać za dedykowane procesy dotyczące środków trwałych na poziomie krajowym. Odpowiadasz za zbieranie, analizę, syntezę i koordynacje danych.
  • Będziesz współpracować z osobą odpowiedzialną za koordynowanie dużych, centralnych projektów dotyczących środków trwałych. Będziesz miał/a możliwość wsparcia tych projektów.
  • Będziesz brał/a udział w procesach inwentaryzacji.
  • Będziesz miał/a wpływ na kreowanie sposobu pracy, procedur i wprowadzanie usprawnień.

ODPOWIADASZ ZA:

  • Przygotowywanie formularzy kapitalizacyjnych dla nowych środków trwałych.
  • Archiwizacje dokumentacji maszynowej i kontraktów zakupowych.
  • Dbanie o poprawne oznakowanie środków trwałych.
  • Aktualizacje rejestru środków trwałych i współprace z działem Finansów.
  • Współprace z innymi działami w celu koordynowania procesu kapitalizacji.
  • Prowadzenie inwentaryzacji środków trwałych.
  • Kontrole realizacji inwestycji budżetów działowych.

Profil kandydata:

Wymagania:

  • Znajomość Excel na poziomie zaawansowanym.
  • Angielski na poziomie B1/B2. (Wypełnianie formularzy, dokumentacji).
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku zdobyte w dziale Finansowym/ Księgowym.
  • Doświadczenie w obszarze analizy złożonych danych.
  • Wysokie umiejętność analizy, porównywania, syntezy danych i wyciągania wniosków.
  • Umiejętność szukania niestandardowych rozwiązań.
  • Samodzielność.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.
  • Otwartość, komunikatywność. Będziesz pozyskiwać informacje z różnych działów firmy.
  • Rzetelność, dokładność.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w dziale Środków Trwałych.
  • Doświadczenie zdobyte w międzynarodowej firmie produkcyjnej o profilu technicznym.

Pracodawca oferuje:

  • Jeśli lubisz wykazywać się samodzielnością. To oferta jest dla Ciebie. Dołączysz do zespołu, który chce zreorganizować procesy i jest otwarty na sugestie nowych pracowników. Będziesz miał/a realny wpływ na kształtowanie pracy działu Środków Trwałych i jego dalszy rozwój.
  • Firma liczy się z Twoją opinią, masz możliwość wdrażania własnych pomysłów, wypowiedzenia się w kwestii sposobu pracy.
  • Oferta dotyczy pracy stałej. Zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego Klienta.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Stabilne i długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą.
  • Prace na pełny etat.
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy.
  • Tryb pracy mieszany - praca zdalna i z biura.
  • Pakiet benefitów: ubezpieczenie, dofinansowanie do posiłków, szkoleń, studiów, karta sportowa, opieka medyczna oraz inne.
  • Profesjonalne szkolenie dostosowane do Twoich potrzeb. Otrzymujesz pełne wsparcie w trakcie wdrożenia, jak i później.
  • Współpracę z doświadczoną kadrą specjalistów.
  • Współpracę w międzynarodowej firmie przy realizacji prestiżowych projektów.
  • Jasno sprecyzowaną ścieżkę kariery.
  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie. Nasz klient zatrudnia kolejną osobę do zespołu.