Specjalista ds. Technicznych

  • Kategoria
    Inżynieria i produkcja
  • Rodzaj umowy
    Praca Stala
  • Lokalizacja
    Dubai

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników

tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Dla naszego klienta poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

Specjalista ds. Technicznych - Praca w międzynarodowej firmie w DUBAJU

OFERUJEMY:

  • Kontrakt na umowę o pracę na okres 2 lat, z możliwością przedłużenia.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie do 3000 EURO, wypłacane w AED pod koniec miesiąca.
  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych wypłacanych zgodnie z prawem pracy Zjednoczonych Emiratów Arabskich.
  • Premie roczne wypłacane w ramach kontraktu pracy.
  • Zakwaterowanie przez pierwszy miesiąc zapewnione przez pracodawcę, z możliwością pomocy w znalezieniu własnego mieszkania lub uzyskania zniżki na mieszkanie zaproponowane przez pracodawcę.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym projekcie inżynieryjnym, obejmującym budowę kompleksów parków wodnych oraz parków rozrywki.
  • Pełne sfinansowanie podróży do Dubaju przez klienta.
  • Po pomyślnym zakończeniu pierwszych 12 miesięcy pracy zapewniamy bilet lotniczy powrotny do kraju pochodzenia

Zakres odpowiedzialności:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prowadzenie prac technicznych, elektrycznych, mechatronicznych oraz specjalistycznych przy atrakcjach zgodnie z wytycznymi i instrukcjami Kierownika Technicznego.
  • Wykonywanie zadań konserwacyjnych, naprawczych i montażowych związanych z urządzeniami i infrastrukturą parku rozrywki.
  • Utrzymywanie, diagnostyka i naprawa różnorodnych systemów elektrycznych, mechanicznych i mechatronicznych w atrakcjach.
  • Współpraca z zespołem technicznym w monitorowaniu wydajności i bezpieczeństwa urządzeń oraz w diagnozowaniu usterek.
  • Realizacja procedur bezpieczeństwa oraz zapewnienie, że wszystkie prace są wykonywane zgodnie z odpowiednimi standardami i przepisami.
  • Dokładne dokumentowanie przeprowadzonych prac oraz zgłaszanie wszelkich problemów technicznych Kierownikowi Technicznemu.

Profil kandydata:

WYMAGANIA STANOWISKA:

  • Gotowość do podjęcia pracy na okres 2 lat w Zjednoczonych Emiratach Arabskich
  • Posiadanie dyplomu HND/HNC/TEC lub kwalifikacji zawodowej w dziedzinie inżynierii (mile widziane).
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, preferowany poziom B2.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym zgodnie z harmonogramem pracy.
  • Umiejętność oraz doświadczenie w pracy na wysokościach.
  • Mile widziany co najmniej 1 rok doświadczenia w konserwacji technicznej/mechanicznej/elektrycznej.
  • Znajomość pakietu Microsoft Office
  • Mile widziana znajomość przepisów oraz standardów branżowych.

To stanowisko jest otwarte dla kandydatów o różnych specjalizacjach, w tym elektryków, techników, ustawiaczy, mechatroników itp. Wymagana jest znajomość praktyczna i umiejętności techniczne w wybranej dziedzinie, a także gotowość do nauki i podnoszenia kwalifikacji w obszarze pracy przy atrakcjach rozrywkowych - nie musisz posiadać specjalistycznego doświadczenia.