Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

  • Rodzaj umowy
    Praca Stala
  • Poziom doświadczenia
    Personel
  • Lokalizacja
    Dubaj

Adecco Poland Sp Zo.o. wspólnie z Adecco Middle East One Person Company LCC zaprasza do udziału w procesie rekrutacyjnym dla klienta z Dunaju. Poszukuje doświadczonego Specjalisty ds. Utrzymania Ruchu, który będzie odpowiedzialny za zarządzanie techniczną stroną działania atrakcji. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie pracować w dynamicznym środowisku, zapewniając najwyższy poziom bezpieczeństwa, konserwacji i jakości obsługi dla naszych klientów.

Zakres odpowiedzialności:

Obowiązki:

  • Wykonywanie codziennych zadań konserwacyjnych i naprawczych w zespole.
  • Zapewnienie poprawnego, czytelnego i terminowego wypełniania dokumentacji konserwacyjnej.
  • Identyfikacja potrzeb w zakresie części zamiennych i narzędzi oraz składanie wniosków zakupowych.
  • Pomoc w wypełnianiu ocen bezpieczeństwa i przeglądzie Kodeksu Bezpiecznej Praktyki Pracy.
  • Wykonywanie planowanych kontroli sprzętu bezpieczeństwa.
  • Dzielenie się wiedzą z innymi członkami zespołu.
  • Pomoc w wypełnianiu ocen ryzyka.
  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez zespół zarządzający.
  • Współudział w realizacji celów KPI i redukcja marnotrawstwa poprzez kontrolę zużycia części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.
  • Zapewnienie poprawnej inwentaryzacji wszystkich używanych części zamiennych.
  • Zapewnienie terminowego wykonania zleceń robót.
  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

Profil kandydata:

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne: automatyk, mechanik, elektryk, mechatronik.
  • Dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Gotowość do pracy na zmiany, w tym nocne.
  • Umiejętność pracy na wysokościach.
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym – wymóg konieczny

Oferujemy:

·        Bezpośrednie zatrudnienie u naszego klienta, które pomoże we wszystkich formalnościach.

·        Kontrakt na dwa lata z możliwością przedłużenia.

·        Możliwość zdobycia cennego doświadczenia

Dodatkowe Informacje:

Jeśli jesteś gotowy na wyzwanie i spełniasz nasze wymagania, czekamy na Twoje zgłoszenie! Przyłącz się do dynamicznego zespołu i buduj niezapomniane doświadczenia w Dubaju.

Dubaj - Twój nowy etap przygody!