Specjalista ds. zakupów technicznych/Procurement specialist

  • Kategoria
    Inżynieria i produkcja
  • Rodzaj umowy
    Praca Tymczasowa

Opis klienta:

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach pełnoetatowej umowy o pracę stałą bezpośrednio u Pracodawcy –zaawansowanej technologicznie międzynarodowej organizacji,
  • Innowacyjne środowisko pracy,
  • Pracę w zaangażowanym zespole otwartych osób,
  • Stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Wysokie dofinansowanie w przypadku dojazdów do pracy – nawet +800 pln miesięcznie,
  • Przemyślany proces wdrożenia,
  • Możliwość uzyskania wsparcia w ewentualnej relokacji.

Oferta dotyczy pracy stałej - zatrudnienie bezpośrednio u naszego klienta.

Zakres odpowiedzialności:

Opis stanowiska:

  • Monitorowanie rynku komponentów technicznych,
  • Rozwijanie współpracy z aktualnymi dostawcami,
  • Poszukiwanie nowych dostawców, pozyskiwanie i analizowanie ofert na komponenty i maszyny dla nowych projektów,
  • Negocjowanie warunków współpracy (określanie wymagań technicznych, cen, terminów płatności, warunków dostaw),
  • Monitorowanie dostaw,
  • Procesowanie zamówień w systemie ERP,
  • Doskonalenie procedur zakupowych,
  • Współpraca z centralą organizacji, działami projektowymi, magazynem,
  • Sporadyczne wyjazdy na audyty do dostawców (zazwyczaj delegacje jednodniowe).

Profil kandydata:

Wymagania Pracodawcy:

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie (mechanika i budowa maszyn, inżynieria materiałowa, inżynieria produkcji lub pokrewne) – wymóg konieczny,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku specjalisty ds. zakupów, doradcy techniczno-handlowego, specjalisty ds. sprzedaży produktów inżynieryjnych/ technicznych,
  • Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego niezbędna w kontaktach z centralą organizacji,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, rozumienia rysunków technicznych,
  • Znajomość procesów obróbki metali (cięcie, gięcie, toczenie, spawanie, frezowanie etc.)