Specjalista HR ze znajomością Teta

  • Kategoria
    Zasoby ludzkie
  • Rodzaj umowy
    Praca Tymczasowa
  • Lat doświadczenia
    Personel
  • Lokalizacja
    Pikutkowo 37a

Client Description:

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 62000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Do dynamicznie rozwijającej się firmy z branży motoryzacyjnej poszukujemy Kandydatów na stanowisko

Responsibilities:

Główne zadania:

  • obsługa kadrowa pracowników
  • obsługa programu Teta
  • weryfikacja ewidencji pracowniczych
  • raportowanie

Candidate Profile:

Oczekiwania:

  • znajomość programu Teta - warunek konieczny
  • doświadczenie w obszarze obsługi kadrowej pracowników
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • gotowość do podjęcia zatrudnienia najpóźniej od 1.02.2022r.

Oferta:

  • zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym;
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w branży motoryzacyjnej;
  • wyjątkową szansę na rozwój zawodowy oraz możliwość awansu;
  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00;
  • bezpłatny dostęp do automatu z napojami;

Oferta dotyczy pracy tymczasowej/stałej.

PRZEŚLIJ NAM SWOJE CV