Specjalista Rekrutacji

  • Kategoria
    Zasoby ludzkie
  • Rodzaj umowy
    Praca Tymczasowa
  • Lokalizacja
    Wrocław

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko Specjalisty Rekrutacji

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres odpowiedzialności:

Zakres obowiązków:

  • Screening CV i selekcja kandydatów zgodnie z profilem stanowiska
  • Publikowanie ogłoszeń
  • Prowadzenie wywiadów telefonicznych z kandydatami
  • Praca na systemach rekrutacyjnych i zarządzanie bazą danych
  • Kontakt z klientem, m.in. wysyłanie rekomendacji kandydatów
  • Raportowanie przebiegu i realizacji rekrutacji

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym, rozwijającym się projekcie dającym liczne możliwości rozwoju
  • Wsparcie merytoryczne i szeroką bazę wiedzy
  • Narzędzia do pracy (laptop i telefon służbowy)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością uzyskania premii miesięcznej
  • Formę zatrudnienia zależną od posiadanego doświadczenia

Profil kandydata:

Poszukujemy osób:

  • Zmotywowanych, dokładnych i odpowiedzialnych
  • Mających wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Potrafiących pracować w zespole
  • Znających pakiet MS Office (w szczególności MS Excel)
  • Posiadających doświadczenie w rekrutacji lub branżach związanych z obsługą klienta

Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do aplikowania poprzez wysłanie swojego CV.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.