Specjalista w dziale Płac - zatrudnienie bezpośrednio przez klienta

  • Kategoria
    Finanse i księgowość
  • Rodzaj umowy
    Praca Stala

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Szukasz rozwojowej pracy w nowoczesnej firmie?

Ważna jest dla Ciebie dobra atmosfera i zgrany zespół?

Chcesz pracować z najnowocześniejszymi rozwiązaniami?

Ta oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatek/Kandydatów na stanowisko:

Zakres odpowiedzialności:

Zakres obowiązków:

  • kompleksowe naliczanie wynagrodzeń dla pracowników
  • sporządzanie deklaracji do ZUS i US,
  • kontakt z klientem
  • opracowywanie raportów i analiz,
  • przygotowanie, weryfikacja i archiwizacja dokumentacji płacowej,
  • współpraca z zespołem oraz pozostałymi działami firmy.

Profil kandydata:

Nasz Klient Oferuje:

  • Nowoczesne narzędzia usprawniające pracę od systemów po sprzęt biurowy.
  • nowoczesne i komfortowe środowisko pracy,
  • zgrany i pomocny zespół pracowników nastawiony na wspólny sukces
  • duże wsparcie back office zapewniające pomoc w każdym zakresie.
  • możliwość rozwoju zarówno w ramach specjalizacji - potencjalnego awansu bądź poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach i inicjatywach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do twojego doświadczenia
  • Zatrudnienie bezpośrednio prze naszego klienta - stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pakiet benefitów pozapłacowych - prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, bony, dofinansowanie karty Sportowej.

Od kandydatów oczekujemy:

  • znajomości obsługi komputera i doświadczenia w obsłudze programów kadrowo-płacowych,
  • gotowości do stałego rozwijania swojej wiedzy i dzielenia się nią z innymi członkami zespołu
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole.
  • dobra organizacja pracy, terminowość, dokładność i samodzielność,
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • mile widziana znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym.