Talent acquisition specialist

  • Kategoria
    Inżynieria i produkcja
  • Rodzaj umowy
    Praca Tymczasowa
  • Lokalizacja
    Krzeszowice

Dla naszego Klienta - firmy produkcyjnej z okolicy Krzeszowic poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko Talent Acquisition Specialist.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę tymczasową za pośrednictwem Adecco z możliwością bezpośredniego zatrudnienia przez Klienta
  • wynagrodzenie miesięczne 6000-6500zł brutto w zależności od doświadczenia
  • premię kwartalną
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • przyjazną atmosferę
  • pracę od poniedziałku do piątku w siedzibie firmy
  • możliwość skorzystania z benefitów pozapłacowych: prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie, karta Multisport

Zakres odpowiedzialności:

Zadania:

  • planowanie oraz prowadzenie procesów rekrutacyjnych "end to end"
  • współpracę z agencjami rekrutacyjnymi
  • raportowanie oraz wsparcie administracyjne
  • współpracę z kierownikami produkcji oraz centralą firmy w UK

Profil kandydata:

Chętnie spotkamy się z osobami:

  • z doświadczeniem na podobnym stanowisku
  • wiedzą z zakresu prawa pracy
  • swobodnie komunikującymi się w języku angielskim - warunek konieczny
  • z wysokim poziomem dyskrecji oraz umiejętnością pracy z danymi poufnymi
  • umiejętnością obsługi pakietu MS Office w tym MS Word, MS Excel i PowerPoint