Technolog przetwórstwa mięsnego

  • Kategoria
    Gastronomia, turystyka i hotelarstwo
  • Rodzaj umowy
    Praca Stala
  • Lokalizacja
    Kielce

Opis klienta:

Nasz klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód , laptop, telefon

Adecco Polnad sp. z o.o. jest Agencją Pracy Tymczasowej nr 364.

Zakres odpowiedzialności:

Zakres obowiązków:

  • przeprowadzanie prób technologicznych u klientów
  • opracowywanie receptur i dokumentacji technologicznych
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientem
  • wsparcie technologiczne obsługiwanych klientów
  • wprowadzanie i rozwój nowych produktów

Profil kandydata:

Wymagania wobec kandydata:

  • wykształcenie kierunkowe : technologia żywności ( mile widziana specjalizacja przetwórstwo mięsa)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku i / lub na zakładzie przetwórstwa mięsa
  • umiejętność pracy w zespole
  • otwartość na rozwój zawodowy
  • prawo jazdy kat. B