Wyjedź z Adecco do Dubaju jako Technik Utrzymania Ruchu

  • Typ kontraktu
    Umowa o pracę KP
  • Rodzaj umowy
    Praca Stala
  • Lokalizacja
    Dubai

Client Description:

Adecco Poland jest agencją zatrudnienia nr 364.

Dla naszego klienta, firmy Ain Dubai poszukujemy kandydatów na stanowisko: Technnik Utrzymania Ruchu do zarządzania infrastrukturą w wodnych parkach rozrywki w Dubaju.

Oferta dotyczy wyjazdu do Dubaju w oparciu o 2-letni kontrakt pracowniczy.

Responsibilities:

Zadania na tym stanowisku:

  • Wykonywanie codziennych zadań zespołu, w tym planowanych prac konserwacyjnych i inspekcji bezpieczeństwa,
  • Wykonywanie niezbędnych napraw, uruchamianie urządzeń,
  • Prawidłowe wypełnianie dokumentacji konserwacyjnej i zgłaszanie zapotrzebowania na części,
  • Współpraca z Kierownikami Technicznymi w organizacji szkoleń i przeglądach bezpieczeństwa,
  • Utrzymywanie profesjonalnego zachowania i wyglądu podczas pracy,
  • Rekomendowanie usprawnień w polityce, procedurach i praktyce działu,

Oferujemy:

  • Wyjazd do Dubaju w oparciu o wizę pracowniczą na 2 lata z możliwością przedłużenia
  • Zakup biletu lotniczego przez pracodawcę
  • Umowę o pracę bezpośrednio z naszym klientem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i premii wypłacane co miesiąc,
  • Możliwość wylotu na urlop do Polski po roku pracy na koszt pracodawcy
  • Zakwaterowanie przez pierwszy miesiąc za darmo i pomoc w późniejszym kwaterunku,

Candidate Profile:

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie średnie techniczne kierunkowe lub zawodowe
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 - warunek konieczny
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Umiejętność pracy na wysokościach
  • Co najmniej 1 rok doświadczenia w obszarze utrzymania ruchu
  • Znajomość pakietu Microsoft Office szczególnie w zakresie obsługi Excela
  • Chęć relokacji do Dubaju na 2-letni kontrakt w oparciu o wizę pracowniczą
  • Mile widziana znajomość procedury LOTO