Wytaczarz

  • Typ kontraktu
    Umowa o pracę KP
  • Kategoria
    Inżynieria i produkcja
  • Rodzaj umowy
    Praca Stala
  • Lokalizacja
    Tychy

Dla naszego klienta, z branży górniczej, poszukujemy kandydatów na stanowisko: WYTACZARZ

Zakres odpowiedzialności:

Zakres obowiązków:

·        Obsługa obrabiarek skrawających: wytaczarki manualnej BFT II lub ze sterowaniem CNC - TOS,

·        Obróbka konstrukcji stalowych produkowanych i remontowanych komponentów maszyn zgodnie z dokumentacją,

·        Dobieranie narzędzi skrawających i oprzyrządowania obrabiarek,

·        Przeprowadzanie prac konserwacyjnych,

·        Dokonywanie analizy zużycia ostrzy oraz ich wymiana na nowe,

·        Określanie kolejności operacji oraz zabiegów technologicznych,

·        Transport detali za pomocą suwnicy z poziomu 0,

·        Dbałość o stanowisko pracy.

·        W przypadku wytaczarki TOS: wczytywanie programów do sterownika i testowanie programów na obrabiarce.

Profil kandydata:

Wymagania:

·        Doświadczenie min. 2 lata w obsłudze obrabiarek skrawających konwencjonalnych.

·        Umiejętność czytania rysunków technicznych.

·        Uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu 0.

·        Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

·        Umowa o pracę w międzynarodowej, rozwijającej się firmie.

·        Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia.

·        Nagrody roczne.

·        Nagrody jubileuszowe.

·        Podwyżki roczne.

·        System poleceń pracowniczych - nagrody pieniężne za rekrutacje.

·        Szeroki pakiet szkoleń.

·        Karta Multisport.

·        Prywatna opieka medyczna.

·        Ubezpieczenie grupowe w atrakcyjnych cenach.

·        ZFŚS (wczasy pod gruszą, świadczenia świąteczne).

·        Indywidualne lekcje j. angielskiego.

·        Owocowe wtorki.